Haber

Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Tepebaşı’nda Yaz Güzeldir’ etkinliği başladı

Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal ve merkez mahallelerde düzenlediği ‘Yaz Güzeldir Tepebaşı’ etkinliği Yenibağlar Mahallesi Sinan Alağaç Mahallesi’nde başlarken, mahalle sakinleri ve çocuklar keyifli vakit geçirdi.

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehirliler için sosyal etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Yazın keyifli etkinlikler Tepebaşı, ‘Tecrübeli Kafeler’de merkez ve kırsal mahalle sakinlerini buluşturmaya başladı. Yenibağlar Mahallesi Sinan Alağaç Tecrübeli Cafe’de başlayan toplantıda konser, dondurma, patlamış mısır ve çay ikramı yapılırken, çocuklara yüz boyama etkinliği de düzenlendi. Yüz boyama etkinliğinin ardından çocuklar sürpriz ikramların tadını çıkarırken, müzik eşliğinde de keyifli saatler geçirdiler. Yaz Tepebaşı’ndaki “Kutsal” etkinliği çok sevdiklerini belirten vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

Etkinlik mahallelerde devam edecek

Yazlık Tepebaşı’ndaki keyifli etkinlikler 7 Ağustos Pazartesi günü 19.00-21.00 saatleri arasında Şehit P. Uzm. Dönş. Gürsel Demir Tecrübeli Kafe (Yeşiltepe Mahallesi), 9 Ağustos Çarşamba günü Ahmet Bilek Tecrübeli Kafe (Ertuğrulgazi Mahallesi), 10 Ağustos Perşembe günü ise Keskin Tecrübeli Kafe’de devam edecek. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de Yaz Tepebaşı’nda ücretsiz olarak düzenlenen keyifli etkinliklere mahalle sakinlerini davet etti. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu